Birimsellikten Bütünselliğe Esma Ül Hüsna Etkisi


Esma Ül Hüsna etkisini anlamak için başlığımızdaki bu konu belki de en önemli noktalardan biridir, çünkü bu ''fark edişte'' zihinsel, bedensel ve ruhsal alanlarda muhteşem bir potansiyel artışı mevcutur. 

Düşünce kapasitemiz, farkındalığımız ve kişisel potansiyelimiz yükselmeden bu bütünsellik bilincini tam olarak yaşayıp, yansıtamayacak olsak da, biliyorum ki her ulu ağacın başlangıçı küçük bir tohumdan gelmektedir. 

Yazımızdan edineceğiniz her fikirin, her şeyin kaynağından gelen kuvvetle, her an milyarlarca yeni oluşun can bularak bağlandığı bütünlüğü fark-edişinizde hayat bulacak bir tohum olmasını dilerim. 
 
Beyin ve ondan yansıyan bilinç oluşmaya başladığı andan itibaren birimsel bir yapı sergiler, tek varlık kendisiymiş gibi, kararları veren, yönlendiren ve uygulayan olarak ''BEN'' adı altında çalışmaya ve deneyim kazanmaya başlar. 
 
Bizi oluşturan etkiler her geçen gün birikirken bilincimizi oluşturan bu sistem belli bakış açıları ve değerlendirme şablonları yaratır, bu şablonlar zamanla bizlerin olaylarla karşılaştığımızda verdiğimiz kararlardan tutun kendimizi ve diğer oluşları değerlendirmekteki en büyük güç olur çıkar.
 
Evet, her geçen gün oluşturduğumuz şablonlar ve düşünce kalıplarıyla birimselliğimizi perçinleyerek yaşamaya devam ederiz.
 
Zamanla bilincimiz bu duruma öylesine alışır ki tüm davranışlarımız, düşüncelerimiz, sözcüklerimiz otomatikleşmeye başlar.
 
Düşünün lütfen ! her gün elinizi kaç defa saçınıza götürüyorsunuz ve kaçında bunu gerçekten fark ederek yapıyorsunuz ? 

Sorulara verdiğiniz cevaplar, geçtiğiniz yollar, dinlediğiniz müzikler, görüştüğünüz insanlar, o insanlarla geçen diyaloglar, vs. vs... hepsi her geçen gün daha çok birbirine benziyor değil mi ? 
 
Birimsellik, zamanla bizlerin tüm yaratılmışlıkla olan bütünlüğümüzü görmemizi engelleyen kalın bir perde olup çıkıyor, oysa çevrenizdeki tüm sistemlere bir bakın, doğaya, gezegenlere, hücrelere hepsi nasıl da bir bütün halinde ahenkle ve birbirini tamamlayan bir oluş halini yansıtıyor.
 
İşte bu noktada bilincimizin birimselliğini fark edip,  Esma Ül Hüsna yoluna yönelerek her şeyin kaynağından gelip, her an her yöne yayılan sonsuz gücün ahengine ve uyumuna bilincimizi açmak varoluşun o muhteşem bütünlüğüne giden yola adım atmak olacaktır. Çünkü sadece o yol bize bütünlüğün ve ayrımsız birlikteliğin gücünü ve birliğin ahenginin önemini anlatmaktadır.
 
Noktalardan, kürelere her şeyin kendi yaratılış gayesine göre bir bilinci mevcuttur, ''İNSAN'' olarak bizlere verilen en büyük hediye olan akıl, tüm bu yaratılmış düzeni anlayıp deneyimlemek için yaratıcının sınırsız özelliklerini yansıtan bir ayna gibi işlev görür, biz yeter ki potansiyel halde kullanılmayı bekleyen bu muhteşem gücü bir sanatçının maharetiyle kendi değerini yükselteceği noktalarla buluşturalım.
 
Birimsellikten bütünselliğe adım attığınızda fark edeceksiniz ki, dünyanın bambaşka bir yerinde ağlayan bir çocuğun bile bizlerin yaşam dediğimiz tümel varoluşun içinde büyük önemi vardır, o üzgün çocuğun kendi bilincinde biriktirdikleri belki de gün gelecek bambaşka birinin canını yakacak, o kişi bir diğerine yansıtacak ve bu zincir koskocaman bir çığ olarak karşımıza çıkacaktır.
 
Esma Ül Hüsna bize düzeni ve onun kaynağını anlatan muazzam bir bilgi bütünüdür, onlar bizlerin bir bütün olduğunu ve Evrenin bizlerin yansıttığı her enerjiyle tekrar kurulduğunu ve şekil aldığını anlatır.
 
Düşünün ki bizler görünmez ipliklerle birbirimize ve tüm yaratılışa bağlıyız, düşünün ki bu iplikler Esmalardır, onların muhteşem bilincini kendi muazzam potansiyelinizde ortaya çıkardığınızda şimdi belki de düşünemediğiniz ve hayal edemediğiniz ufuklar önünüzde açılacak, birey olarak elde ettiğiniz o yeni gücü bütün olarak nasıl yansıtabileceğinizi öğreneceksiniz.
 
Bu bilinçle yükselmeniz dileğiyle.
 
Sevgi ve saygılarımla.
Levent AKKAYA
16-08-2012
 
 
Çalışmalarımızla ilgili detaylı bilgi / randevu ve talepleriniz için aşağıdaki linkleri ve Talep Formunu kullanabilir, iletişim bilgilerimizden telefon veya maille doğrudan bize ulaşabilirsiniz. 


Esma Ül Hüsna Anahtar Çalışmaları Bilgiler    (TIKLAYIN)

Anahtar Çalışmamıza Katılanların Görüşleri    (TIKLAYIN)

Anahtar Çalışmamız Hakkında Sık Sorulanlar (TIKLAYIN

Anahtar Çalışmaları Tespit Görüşmesi Randevu Talep Formu (TIKLAYIN)BİLGİ - RANDEVU /  İLETİŞİM BİLGİLERİ 

Tüm çalışmalarımız hakkında bilgi ve randevu talepleriniz için iletişim numaramızdan veya mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.
 
Çalışmalarımıza Yurt içi veya Yurt dışı tüm lokasyonlardan telefonla veya mail aracılığıyla, bilgi ve isteklerinizi ileterek uzaktan katılabilirsiniz. 
 
Mail iletilerinizde lütfen isim - soyad, konu, istek hakkında bilgi veriniz. Sizinle telefonla iletişime geçmemizi istiyorsanız iletişim numaranızı ve uygun aranma saatlerinizi iletmeyi unutmayınız. ( 11:00 - 19:00 Arası ) 
 
Yurt dışı aramaları tarafımızdan yapılamamaktadır. Sizler bize iletişim numaramızdan ulaşabilir veya mail gönderebilirsiniz. 
 
Telefon görüşmeleri size en doğru bilgiyi vermek amacıyla bizzat Levent Akkaya tarafından yapıldığından, eğitim, seminer veya tespit görüşmeleri esnasında meşgul olabilir, yahut o an için cevaplanamayabilir. Lütfen bu gibi durumlarda çağrı tekrarından kaçınalım. Aramanız görüldüğünde en uygun zamanda size dönüş yapılacaktır. 
 
Site iletişim veya mail ile bize yapılan gönderiler sayfa güvenlik standartları gereği bazen spam olarak algılanabiliyor, talebiniz hakkında yazılı veya arama olarak belirttiğiniz zamanda size geri dönüş yapılmadıysa lütfen bize doğrudan telefonla ulaşınız. 
 
Çalışmalarımıza katılan veya ilk defa görüşeceğimiz dostlarımız, lütfen uzun uzun cevaplamamız gereken sorularınız için telefonla bize ulaşınız, ne yazık ki uzun cevaplar yazmamız gereken mail veya mesajla iletilen sorulara - bilgi isteklerine yoğunluğumuz dolayısıyla hemen karşılık veremiyoruz. 

Yurt dışından bize ulaşmak isteyen dostlarımız telefon numaramızı kendi telefonlarına kayıt ederek Whatsapp uygulamasından bize ulaşabilirler.

Sevgiyle
 
Levent Akkaya / Rota Danışmanlık


Çalışma saatlerimiz, Pazar günü hariç, saat 11:00 - 19:00 arasındadır.

Telefonla iletişim konusunda bu saatlere özen göstermenizi rica ederiz. 

Kısa mesaj ve mail ile her zaman bize ulaşabilirsiniz. 


İLETİŞİM BİLGİLERİ 

GSM / Whatsapp  : 0533 682 78 78 


E- Mail  : levent@rotaakademi.com 

Randevu / İltişim / Bilgi Talep Formu (TIKLAYIN)