Gümüş Mor Alev İnisiyasyonu

1,400.00 TL
Ürün Detayları:

Gümüş Mor Alev (Dönüşüm Alevi) Sertifikalı Online Birebir Eğitim Sistemi

(Lütfen açıklamalarımızı okuyunuz, aklınıza takılan soru ve katılım istekleriniz için metin sonundaki iletişim bilglerimizden bize ulaşabilirsiniz)

Değerli dostlarım;

Yaklaşık 20 yıldır uyguladığımız, yurt içinde ve dışında binlerce danışanımızla buluşma şansına eriştiğimiz Reiki ve enerji çalışmaları yolunda öncelikli amacımız, sizlere bu öğretileri, tam bir kullanım alanıyla, eksiksiz uygulayacağınız sistemi verebilmektir.

Bu yolda tüm sorularınız ve destek talepleriniz için eğitim ve inisiyasyonlar sonrasında da yanınızdayız. 

Gümüş Mor Alev (Dönüşüm Alevi) Nedir ?

Gümüş Mor Alev (GMA) Reiki inisiyasyonlar gurubunda dönüştürücü etkisiyle harika bir deneyimdir, özellikle olaylarda ve mekanlarda sınırlama yapmadan negatif enerjinin dönüştürülmesi için, her bilinçte şartsızca görev yapabilmesi onu inisiasyonlarımız arasında çok değerli bir konumuna getiriyor.

Bu muhteşem enerjiden yaşamınızın ve çalışmalarınızın her alanında fayda saylayacaksınız.

GMA Enerji kanalı aktif bir dönüştürücü etkidir, negatif enerjiyi pozitife çevirmek amacıyla kullanılır. 

Nasıl ki ateş bizim fiziki planımızda maddeyi dönüştürüp başka bir forma sokma kudretine sahipse, Gümüş Mor Alev 'de her şeyin kaynağı olan enerji boyutunda negatif oluşumları yakarak pozitife dönüştürür.

Bu dönüşümün etkisi için herhangi bir sınır yoktur, duygusal durumlar, düşünceler, nesneleri arındırmak, kendinizi ve başka kişileri arındırmak, mekanları enerjisel olarak temizlemek gibi aklınıza gelebilecek her yönde kullanılabilir.

Gümüş Mor Alev Eğitim ve İnisiyasyonu Nasıl Yapılacak ?

Tek seviye olarak gerçekleşecek bu uyumlama sürecine Dünya’nın her yerinden uzaktan katılabilirsiniz.

Gümüş Mor Alev eğitiminiz tercihinize göre sesli veya görüntülü olarak, yurt içi veya dışı lokasyonlar için Whatsapp veya Zoom üzerinden gerçekleştirilir.

Seviye uyumlamanız, online eğitimimiz sırasında sizinle belirleyeceğimiz, ortak uygun olduğumuz tarih ve saatte gerçekleştirilecektir. 

Online ders anlatımı öncesinde, sizler kaydınızı yaptırdıktan sonra, ders kitapçığınız tarafınıza mail veya whatsapp yoluyla gönderilecektir.

İnisiyasyon (Uyumlama) sonrası isminize düzenlenmiş sertifikanız yüksek çözünürlüklü olarak whatsapp veya mail yoluyla tarafınıza iletilir.  

Mail : levent@rotaakademi.com

Web : www.leventakkaya.com.tr / www.leventakkaya.net.tr

Gsm / Whatsapp : 0533 682 78 78  (11:00 - 21:00 Arası)

(Mail gönderileriniz bazı durumlarda spam olarak düşebilmektedir, iki gün içinde cevap alamadığınız takdirde iletişim saateleri arasında WhatsApp veya Telefon görüşmesiyle iletişime geçiniz)

 

 

Gümüş Mor Alev İnisiyasyonu