Kundalini Reiki Eğitim ve İnisiyasyonu

Kundalini Reiki Master Sertifikalı Online Eğitim

(Tüm Seviye 1-2-3 İnisiyasyonları Dahil)

(Online Birebir Eğitim)

(Lütfen açıklamalarımızı okuyunuz, aklınıza takılan soru ve katılım istekleriniz için metin sonundaki iletişim bilglerimizden bize ulaşabilirsiniz)

 

Değerli dostlarım;

Yaklaşık 20 yıldır uyguladığımız, yurt içinde ve dışında binlerce danışanımızla buluşma şansına eriştiğimiz Reiki ve enerji çalışmaları yolunda öncelikli amacımız, sizlere bu öğretileri, tam bir kullanım alanıyla, eksiksiz uygulayacağınız sistemi verebilmektir.

Bu yolda tüm sorularınız ve destek talepleriniz için eğitim ve inisiyasyonlar sonrasında da yanınızdayız.

 

Reiki Nedir ?

Reiki, şifa ve ruhsal çalışma tekniklerine dayanan binlerce yıllık bir öğretidir. 

Reiki, doğası gereği ruhsal bir çalışma olmasına rağmen, hiçbir dine ya da inanca bağlı değildir. Uygulaması kolay ve etkileri çok güçlü olan ruhsal bir deneyimdir. Fiziksel etkilerinin yanı sıra uygulayıcılarda psişik duyuları güçlendirir, ruhsal farkındalığın artmasını sağlar.       

Reiki’yi öğrenmek kişinin entelektüel kapasitesine bağlı değildir. Öğretmenden öğrenciye inisiyasyon denilen bir yöntemle kolaylıkla aktarılır. Uzun süren uygulamalar ya da değişik ruh halleri gerektirmez. 

Reiki, kişinin yeteneklerine dayanmayan, Evrensel şifa enerjisinin saf halidir. Bu nedenle herkes kolaylıkla öğrenebilir. 

Uygulama bir kere öğrenildikten sonra ömür boyu kullanılabilir. Hem kendinize hem başkalarına kullanılabilir olması avantajlarından biridir.

 

Kundalini Reiki Nedir ?

Kundalini Reiki oldukça sade ve çok etkili bir enerji sistemidir. Temeli, vücuttaki enerji kanallarının ve çakraların aktifleşmesi ve niyet ederek kendimize yada başkalarına enerji vermeye dayanır.

Bizler ve dünyada yaşayan tüm canlı varlıklar yerküre enerjisini 1. Çakradan (kök çakra) vücudumuza alırız. 

Bu enerji tüm çakraları ve ana enerji kanallarını dolaşarak tepe çakradan çıkar. 

Kundalini enerji kanalı kök çakrada başlar ve tepe çakrada son bulur. 

Kundalininin açılmasıyla çakralar tam olarak temizlenir ve enerji kanalları açılır. Bu şekilde vücuda giren yerküre enerjisi artar, bu enerji çakraları daha çok besler ve devam ettiği enerji kanallarını açar.

Kundalini enerjisine kundalini ateşi de denir.

Kundalini Reiki, bu akışı artan kundalini enerjisinin bilinçlice yönlendirilmesi, yükseltilmesi, şifa ve aydınlanma yolunda kullanılması yoludur.

 

Kundalini Reiki Master Programı

Şimdi, Kundalini Reiki’nin o güçlü enerjisini hissetmek ve hissettirmek zamanıdır.

Reiki, enerji ve şifa sistemleriyle çalışmayı seven, çalışmak isteyen herkes için Kundalini Reiki o güçlü akışıyla bu yolun olmazsa olmazıdır.

Reiki enerjisini en yoğun şekilde hissedeceğiniz bu sistem, zihinsel, bedensel ve ruhsal, maddi & manevi tüm çalışmalarda kullanılabilir.

Özellikle ilk üç çakra için çok aktif olan bu sistem;

korkular, endişeler, fiziksel enerji düşüklüğü, başkalarıyla kurulan ilişkiler, iletişim, kendine değer ve güven, para ve madde konusunda zayıflık, cinsel enerji bozuklukları, zorluklarla başa çıkma hissi, yaşam enerjisi, mutluluk, cesaret, yaratıcılık, algı ve öğrenme gibi konularda sorun yaşayan ve/veya kendini bu konularda yükseltmek isteyen kişiler için muhteşem bir yoldur.

 

Kundalini Reiki Seviyeleri Kullanım Bilgileri

Kundalini Reki seviyelerinin her birinde giderek yükselen biri kullanım alanı ve etki elde edersiniz, fakat aktarım yapmak için tüm sevilelerin tamamlanması beklenmez, ilk seviyeden itibaren enerjiyi hissederek aktarım çalışmalarınıza başlayabilirsiniz. 

Seviyelere göre kullanım çalışmaları şöyledir;

Kundalini Reiki 1. Aşama

1. Başka birine şifa vermek 

2. Uzaktan şifa verme ve kendi kendine şifa 

3. Bir evi / odayı temizlemek

4. Karmik bağları şifalandırmak 

5. Durum / nitelik şifalandırmak 

Kundalini Reiki 2. Aşama

Bu aşamada Kundalini Reiki 1. Seviyede kullandığınız sistemler gücünü arttırarak devam eder. Ayrıca bu aşamayla beraber artık Şifa sistemin biri parçası olarak Kundalin Ateşini de kullanırsınız.

Kundalini Reiki 2. Aşamada Uygulamaya başlayacağınız Kundalini meditasyonu enerji kanallarınızın daha açık ve işlevsel olmasını sağlayacaktır. 

Kundalini Reiki 3. Aşama 

Bu aşamayla beraber yukarıdaki seviyelerde bulunan tüm çalışmalar çok daha güçlü bir hale gelmiş ve enerji kanalları tamamen açılımıştır. 

Kundalini Reiki Master seviyede artık başkalarını da bu enerjiye İnisiye etme (uyumlama) yetkisini kazanmış olursunuz.

Ayrıca bu aşama inisiyasyonunda aşağıdaki uyumlamaları bir kerede başka bir çalışmaya gerek olmadan doğrudan almış olursunuz.

Pırlanta Reiki 

Kristal Reiki 

DNA Reiki  

Doğum Travması Reikisi 

Konum Reikisi 

Geçmiş Hayat Reikisi 

 

Kundalini Reiki İnisiyasyonu Nasıl Yapılacak ?

3 Seviye olarak gerçekleşecek bu uyumlama sürecine Dünya’nın her yerinden uzaktan katılabilirsiniz.

Kundalini Reiki eğitiminiz tercihinize göre, sesli veya görüntülü olarak, yurt içi veya yurt dışı tüm lokasyonlar için Whatsapp veya Google Duo üzerinden 40 dakika olarak gerçekleştirilir.

Yurt içinden sadece sesli görüşme yapmak isteyen danışanlarımıza telefonla tarafımızdan aranarak da ulaşılabilir.

Seviye uyumlamalarımız, online eğitimimiz sırasında sizinle belirleyeceğimiz tarih ve saatlerde gerçekleştirilecektir. (Seviye uyumlamaları hakkında tüm bilgi sesli veya görüntülü eğitimimiz sırasında verilecektir)

Online ders anlatımı öncesinde, sizler kaydınızı yaptırdıktan sonra, ders kitapçığınız tarafınıza mail veya whatsapp yoluyla gönderilecektir.

İnisiyasyon (Uyumlama) sonrası isminize düzenlenmiş, bir soy ağacına bağlı olduğunuz (Kundalini Reiki İçin Şarttır)

Sertifikanız yine mail veya whatsapp yoluyla 3. seviyeniz sonrasında yüksek çözünürlüklü olarak size iletilecektir.

 

Kundalini Reiki Eğitim ve İnisiyasyon Katılım Ücreti:

Kundalini Reiki  3 seviye dahil eğitim ve İnisiyasyon ücreti 550 TL’ dir.

Ödemenizi Katılım ve Ödeme sayfamızdan gerçekleştirebilirsiniz. 

  • Kredi Kartına Tek Çekim veya Taksitle - 2 - 4 - 6 - 9 Taksit (İyzico Alt Yapısıyla 7 Banka Kartına Güvenli Ödeme - Kart Bilgileriniz Web Sitemize Ulaşmaz)
  • Banka Hesap Bilgilerimize Havale veya EFT Yoluyla. 

 

Bilgi ve katılım istekleriniz için aşağıdaki bilgilerden bize ulaşabilirsiniz.

Mutluluğa açılan kapıda güzelliklere vesile olsun.

 

Mail : levent@rotaakademi.com

Web : www.leventakkaya.com.tr / www.leventakkaya.net.tr

Gsm / Whatsapp : 0533 682 78 78  (10:00 - 20:00 Arası)