Gümüş Mor Alev (GMA) İnisiyasyonu

GÜMÜŞ MOR ALEV (GMA) INISIYASYON SİSTEMİ

DÖNÜŞÜM ALEVİ 

Gümüş Mor Alev (GMA) İnisiyasyonlar gurubunda dönüştürücü - arındırıcı etkisiyle harika bir deneyimdir, özellikle olaylarda ve mekanlarda sınırlama yapmadan negatif enerjinin dönüştürülmesi ve arınışı için her bilinçte şartsızca görev yapabilmesi onu inisiasyonlarımız arasında olmaz ise olmaz konumuna getiriyor.

Bu muhteşem enerjiden yaşamınızın her alanında fayda saylayacaksınız.
 
GMA Enerji kanalı aktif bir dönüştürücü etkidir.

Nasıl ki ateş bizim fiziki planımızda maddeyi dönüştürüp başka bir forma sokma kudretine sahipse Gümüş Mor Alev 'de enerji boyutunda negatif oluşumları yakarak pozitife dönüştürür.

Bu oluşumlar için herhangi bir sınır yoktur, bir duygu, ruhsal bir hal, bir düşünce, nesne, mekan, olay vs.. vs.. gibi her nevi oluş için An'da, geçmişte veya gelecekte çalışabilir, oluşların üzerlerindeki etkiyi pozitife çevirip yansımalarını belirleyebilirsiniz.  

  
GMA NEREDE KULLANILIR ?

Gümüş Mor Alev Enerjisini aşağıdaki alanlarda kullanabilirsiniz, elbette ki bu sistemin belli bir sınırı yoktur, enerji ile çalıştıkça ve imajinasyonunuz güçlendikçe çok farklı uygulamalar tespit edeceksiniz.
 
Öfke, kavga, kaza, tartışma, bireysel ve toplumsal yıkımlar, negatif etkiler veren geçmiş yaşam deneyimleri, geleceğe yönelik endişelerin dönüştürülmesinde, fiziksel ve ruhsal tüm negatif oluşların dönüştürülmesinde, şifa kaynağı olarak, negatif olayların kişiler üzerinde yarattığı kalıcı veya geçici kayıtların silinmesinde, bilinç ve bilinçaltı temizliğinde, mekan arındırma ve temizleme işlemlerinde, mekanlardan yayılan negatif tesirlerin dönüştürülmesinde, korkuların ve endişelerin dönüştürülmesinde, başarı kazanmak için gereken ortamın hazırlanmasında, pozitif yansımalar alacağınız bir aura oluşumunda, tüm yeni başlangıçlarda, yaşamımızdan çıkması gerekli olanları sorunsuzca uğurlamamızda, yardım ve sevgi enerjisini geliştirmek ve aktarmak için, kullandığınız nesnelerin enerji olarak temizlenmesi ve arındırılması için.
 
Şimdilik bu kadarını sayacağımız bu muhteşem dönüştürücü için kendinizi sınırlamayın, iyi olmasını, pozitife dönüşmesini, arınmasını istediğiniz tüm oluşları zamandan ve cisimden muhaf bir şekilde gümüş mor alevle dönüştürün.

 
GÜMÜŞ MOR ALEV İNİSİYASYON (UYUMLANMA) AŞAMASI
 
GMA Enerjisine uyumlanmak ve onu aktarmak son derece kolay ve keyiflidir.

Öncelikle konu hakkında bilgi almak ve inisiasyon zamanınızı belirlemek için sayfa sonundaki iletişim bilgilerinden bize ulaşın, sizin ve bizim uygun olacağımız bir zaman belirlenecek, inisiasyon gününüz bu görüşmede kesinleştirilecektir. 

İnisiasyonunuzu ve eğitiminizi yurt içi ve yurt dışından mail veya telefon ile alabilirsiniz, Gma sistemi uzaktan inisiyasyon yapılan bir sistemdir. 

 
Uyumlanma (İnisiyasyon) Aşamasında Ne Yapmalısınız

Bu enerjiye uyumlanmak için insiyatörünüzün adını ve yerini anarak, onun göndereceği bu uyumlama enerjisini kabul ettiğinizi ve kendinizi buna açtığınızı net olarak beyan etmeniz yeterlidir. 

Metal takılarınızı çıkarın. (sadece uyumlanma aşamasında, enerjinin kullanımında buna gerek yoktur)

İnisiyasyondan 15 dakika önce rahat bir yere uzanın ve kendinizi günün bütün yorgunluğundan kurtaracak şekilde gevşeyin.

Uyumlanmaya beş dakika kala niyetinizi edin ve Gümüş Mor Alev'in Mantrasını 3 defa tekrar edin. (Bu mantra Enerjiyi kullanırken de kullanacağınız başlangıç cümlesidir)

 
Niyetiniz Şu şekilde Olabilir: 

Levent Akkaya / Yalova'dan bana gönderilecek Gümüş Mor Alev enerjisini kabul ediyor ve kendimi ona açıyorum. Yüksek benliğim ve Rehberlerim inisiasyon (uyumlanma) aşamasında bana yol gösterin.

Bu niyeti kendi istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz, dilediğiniz her kaynaktan yardım talep edebilirsiniz. Allah'tan, meleklerden vs.... sizin için özel olan her şey bu niyetin içinde olabilir, sevgiyle ve güçle enerjiye uyumlanmak istediğinizi, onu en iyi şekilde kullanmak için size destek verilmesini talep edin.
 
Niyetinizi ettikten sonra aşağıdaki mantrayı 3 kez tekrar edin.
 
Ben Gümüş Mor Alevden Bir Varlığım, Ben Tanrının (Allah'ın) İstediği Saflığım.
 
Bu mantrayı üç kez tekrar ettikten sonra gözlerinizi kapatın ve tüm çevrenizin gümüş mor bir alevle tutuştuğunu hissedin, bu öyle bir alev olsun ki dokunduğu her şey güzelleşsin ve iyileşsin, tüm bedeninizi bunun içinde düşünün sizi her hücrenize kadar sarsın, o sizi sardıkça tüm negatif oluşların yanıp bittiğini imajine edin.

Bu imajinasyonu istediğiniz kadar geliştirin, odanızı GMA ile doldurun, evinizi, sokağınızı, şehrinizi, ülkenizi ve hatta dünyayı...

Uyumlanma aşamanız 30 dakika kadar sürecektir, uyumlanmadan sonra niyet ederken yardım isteğiniz tüm kanallara ve inisiyatörünüze teşekkür etmeyi unutmayın.

Gümüş Mor Alev İnisiyasyon sistemi tek aşamalı harika bir aktarımdır, tek aşamada enerjiye uyumlanır ve siz de başkalarını uyumlama hakkı elde edersiniz. 

Uyumlamanızdan önce yukarıda belirttiğimiz uygulamalar sizlere telefon veya mail yoluyla tekrar aktarılacak, gma hakkında bilgilendirmeler yapılacaktır. 
 
 
AKTARIM VE ÇALIŞMALAR 
 
 Gümüş Mor Alevle çalışma yapmak çok kolaydır.

Şifalandırmak ve dönüştürmek istediğiniz, olay, durum, kişi, duygu, nesne veya yeri Gümüş Mor Alevle sarıp yakmanız ve onu dönüştürdüğünüzü düşünmeniz kafidir.

Aktarımlarınızda ve inisiasyonlarınızda şu mantrayı her seferinde 3 kez tekrarlamalısınız.
 
BEN GÜMÜŞ MOR ALEVDEN BİR VARLIĞIM, BEN TANRININ (Allah'ın)  İSTEDİĞİ SAFLIĞIM.

Akabinde gözleriniz kapatın ve bırakın Gümüş Mor Alev siz nereye yönlendirdiyseniz orayı sarsın, yaksın ve dönüştürsün. 
 
İnisiyasyon sonrası sertifikalarınız adınıza hazırlanmış olarak yüksek çözünürlüklü jpg. formatında iletilecektir. 

Levent AKKAYA / Reiki Master 

 

HEMEN ŞİMDİ GÜMÜŞ MOR ALEVİN DÖNÜŞTÜRÜCÜ ETKİSİNİ YAŞAMINIZA ALAİLİRSİNİZ. 

 
GÜMÜŞ MOR ALEV SERTİFİKALI İNİSİYASYON ÜCRETİ 
 
350 TL (KDV DAHİL)

ÖDEME SAYFAMIZA ULAŞMAK İÇİN (TIKLAYIN)BİLGİ - RANDEVU /  İLETİŞİM BİLGİLERİ 

Tüm çalışmalarımız hakkında bilgi ve randevu talepleriniz için iletişim numaramızdan veya mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.
 
Çalışmalarımıza Yurt içi veya Yurt dışı tüm lokasyonlardan telefonla veya mail aracılığıyla, bilgi ve isteklerinizi ileterek uzaktan katılabilirsiniz. 
 
Mail iletilerinizde lütfen isim - soyad, konu, istek hakkında bilgi veriniz. Sizinle telefonla iletişime geçmemizi istiyorsanız iletişim numaranızı ve uygun aranma saatlerinizi iletmeyi unutmayınız. ( 11:00 - 19:00 Arası ) 
 
Yurt dışı aramaları tarafımızdan yapılamamaktadır. Sizler bize iletişim numaramızdan ulaşabilir veya mail gönderebilirsiniz. 
 
Telefon görüşmeleri size en doğru bilgiyi vermek amacıyla bizzat Levent Akkaya tarafından yapıldığından, eğitim, seminer veya tespit görüşmeleri esnasında meşgul olabilir, yahut o an için cevaplanamayabilir. Lütfen bu gibi durumlarda çağrı tekrarından kaçınalım. Aramanız görüldüğünde en uygun zamanda size dönüş yapılacaktır. 
 
Site iletişim veya mail ile bize yapılan gönderiler sayfa güvenlik standartları gereği bazen spam olarak algılanabiliyor, talebiniz hakkında yazılı veya arama olarak belirttiğiniz zamanda size geri dönüş yapılmadıysa lütfen bize doğrudan telefonla ulaşınız. 
 
Çalışmalarımıza katılan veya ilk defa görüşeceğimiz dostlarımız, lütfen uzun uzun cevaplamamız gereken sorularınız için telefonla bize ulaşınız, ne yazık ki uzun cevaplar yazmamız gereken mail veya mesajla iletilen sorulara - bilgi isteklerine yoğunluğumuz dolayısıyla hemen karşılık veremiyoruz. 

Yurt dışından bize ulaşmak isteyen dostlarımız telefon numaramızı kendi telefonlarına kayıt ederek Whatsapp uygulamasından bize ulaşabilirler.

Sevgiyle
Levent Akkaya


Çalışma saatlerimiz, Pazar günü hariç, saat 11:00 - 19:00 arasındadır.

Telefonla iletişim konusunda bu saatlere özen göstermenizi rica ederiz. Kısa mesaj ve mail ile her zaman bize ulaşabilirsiniz. 


İLETİŞİM BİLGİLERİ 

GSM / Whatsapp  : 0533 682 78 78 


E- Mail  : levent@rotaakademi.com 
 
ÜYEMİZ OLUN  

Değerli dostlarım, sosyal paylaşım alanlarında veya yüz yüze gerçekleşen çalışmalarımızla birbirimize ulaşabilsek de biliyorsunuz ki bu alanlar farklı nedenlerle kısıtlanabiliyor, bu yüzden aşağıdaki link'e tıklayıp, iki dakikanızı ayırarak, ücretsiz olarak site üyemiz olursanız, her şeye rağmen bu kanaldan buluşabilir ve sizi aktivitelemizden haberdar edebiliriz.